A.I.tipi klavye

Free-9.5.9.2

5.0

8

Daha hızlı yazmak için akıllı bir klavye

1.2M

Bu uygulamayı oyla

A.I.type Keyboard Free kullanıcının yazı alışkanlığını yavaş yavaş öğrenen ve bir sonraki kelimeyi tahmin eden 'akıllı' bir klavyedir; böylece Android cihazınızdan çok daha hızlı yazabilirsiniz.

A.I. type Keyboard Free'nin sırrı aslında kendisini en çok kullandığınız kelime ve kelime öbekleriyle sınırlandırmamasıdır. Hayır! Bunun dışında, yazmaya çalıştığınız muhtemel kelimeyi 'bilmesi' sayesinde yanlış yazdığınız her türlü harfi düzeltir. Kısacası, 'üryümek' yazarsanız, muhtemelen hızlı bir şekilde bunu 'yürümek' olarak değiştirecektir.

İlginç bir şekilde uygulama her hata yaptığınızda sizi uyarır. Yani, düzeltme yapmak yerine, bu hataları yaptığınızda önce uyarı verir. Bu şekilde ne zaman hata yaptığınızı bilirsiniz, daha da önemlisi, düzelticinin bir şeyi değiştirip değiştirmediğini anlarsınız.

Bu faydalarının yanı sıra, A.I.type Keyboard Free çok fazla kişiselleştirme opsiyonuna sahiptir. Hatta klavyenize bir arka plan yerleştirmenize bile izin verir, böylece arka plan resimlerine sahip olursunuz.

A.I. type Keyboard Free oldukça faydalı bir araçtır. Başta alışmak zor olabilir, ancak Android cihazınızdaki bu mükemmel uygulamayı keşfetmek çok zamanınızı almayacak.
Kısıtlamalar

Ücretsiz versiyonu tüm özellikleriyle beraber sadece 14 gün süreli kullanılabilir.

Uptodown X